Kurumsal >

Beypak Gıda Ambalaj İnşaat San. ve Tic. A.Ş. kurulduğu günden itibaren sürdürmekte olduğu ve bundan sonraki yıllarda sürdüreceği üretimleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın gururunu yaşamaktadır. Kurulduğu günden itibaren gıda ambalajı konusunda kalite standartlarını düşürmeden sürekli gelişerek üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz yaptığı başarılı uygulamalar ve tecrübesi ile müşteri isteklerini anında değerlendirerek her türlü çözümü üretebilecek kapasite ve teknik bilgiye sahip yenilikçi ve araştırmacı çalışmalarıyla müşterilerimize en kısa sürede, en uygun maliyetle, en iyi hizmeti vermek ve firmamızın başarısını en üst düzeye taşımak için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Misyonumuz;

Ürünlerimiz,çözümlerimiz,satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, sektörün değişen ve gelişen ihtiyaçlarını, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çağdaş yönetim yaklaşımları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden,teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak karşılamak ve yenilikçi atılımlar ile farklılıklar yaratmaktır.

 

Vizyonumuz;

Müşterilerimizin ,çevremizin ve çalışanlarımızın ihtiyaçları olan tüm gerekmişlerine en iyi çözümler sunmak. Türkiye ‘ de ve Dünya da en iyi gıda ambalajı yapan firmalar arasında yer almaktır.