Üretim >

     
 

FLEKSO BASKI MAKİNASI

8 RENGE KADAR BASKI YAPABİLEN OTOMATİK BASKI İZLEME SİSTEMİYLE BASKI KALİTESİNİN DEVAMLILIĞINI SAĞLAYAN FLEKSO BASKI MAKİNAMIZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET EDİYORUZ.

     
 

SOLVENTLİ VE SOLVENTSİZ ÇALIŞAN İKİ AYRI LAMİNASYON MAKİNASI

LAMİNASYON İKİ VEYA DAHA FAZLA MALZEMENİN BİRBİRİYLE YAPIŞTIRILMASI İŞLEMİDİR. SOLVENTLİ VE SOLVENTSİZ LAMİNASYON MAKİNALARIMIZDA OPP, CPP, PE, PET, ALUMINYUM, METALİZE, PEARLİZE ÜRÜNLERİ İKİ VEYA ÜÇ KATLI KOMBİNASYONLARLA LAMİNASYON İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLMEKTEYİZ. AMBALAJIN İÇERİSİNE KONULAN GIDA MADDELERİNİN BOZULMASINA NEDEN OLABİLECEK NEM,IŞIK, GAZ GEÇİRGENLKLERİNİ LAMİNASYON İŞLEMİMİZ ESNASINDA AZALTARAK İSTENİLEN KORUMAYI SAĞLAMAKTAYIZ.

     
 

TİFDRUK BASKI MAKİNASI (ROTOGRAVÜR)

BU BASKI SİSTEMİMİZİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ NET VE HER KOPYASI BİRBİRİNİN TAM BENZERİ BASKILAR VERMESİDİR. BU BASKI MAKİNASI İLE İLGİLİ YAPILAN İŞLEMLERDE KULLANILAN MÜREKKEBİN HAZNEDEN MATERYALE ULAŞMA ZAMANI FLEKSO BASKI SİSTEMİNE GÖRE DAHA KISADIR FAKAT GENELDE YÜKSEK TİRAJLI BASKILARDA TERCİH EDİLMEKTEDİR.

     
 

DİLİMLEME MAKİNASI

ÜRETİMİMİZDEKİ SON AŞAMA DİLİMLEMEDİR. LAMİNASYONU TAMAMLANAN ÜRÜNLER DİLİMLEME MAKİNALARINA GELİR VE BURADA MÜŞTERİMİZİN İSTEDİĞİ ÖLÇÜDE DİLİMLENİR. BU AŞAMADAN SONRA SEVKİYAT VEYA DEPOLAMA KISMINA GÖNDERİLİR.

     
 

DEPOLAMA

DİLİMLEMEDEN ÇIKAN ÜRÜNLER DEPOMUZDA MUHAFAZA EDİLİR.